MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 9255067
*
nr 925 5067
Badrumsskåp
+ toalettrulleshållare, Brevettato, Italy, plast
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:23:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 17:35:26
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp brevettato europa italien italiensk italiensk herrbetjänt italy plast skåp sydeuropa toalettrulleshållare
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:10
-
5026 Hatthylla
Längd: 112cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23
-
3301 Skåp
1800-tal, senare benställning. Bredd: 71 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:57
*
Badrumsskåp
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5067
Badrumsskåp
+ toalettrulleshållare, Brevettato, Italy, plast
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 17:35:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp brevettato europa italien italiensk italiensk herrbetjänt italy plast skåp sydeuropa toalettrulleshållare
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:10 -
5026 Hatthylla
Längd: 112cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23 -
3301 Skåp
1800-tal, senare benställning. Bredd: 71 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:57